Hakkımızda

Hakkımızda

Otoringo Otomotiv Turizm Ltd.Şti 2019 yılında Emine Akkaya ve A.Samet TEKE tarafından kurulmuştur. Kurumsal Otomotiv Servis Ağı, Otomotiv Bakım-Onarım-Kaporta Merkez Servisi, Kurumsal Alt Araç kiralama, 2. el araç satışı, Sigorta ve Yazılım alanındaki tecrübelerine toptan ve perakende yedek parça satışını da ilave etmiştir.

Geçmiş otomobil tecrübesine dayanarak, 2021 yılı başı itibari ile Türkiye genelinde; Otomobil Servisi olarak çalışan firmaları, tek bir çatı altında toplayarak kurumsal bir yapıya geçmelerini sağlayan CarrinGO Servis Ağı Projesine start verilmiştir. Müşterisine; “ Özel Hizmet, Güvende Hisset” sloganı ile Kaliteli, güvenilir, uygun fiyatlı ve garantili hizmet sunmaktadır.

CarrinGO Servis ağının büyümesiyle beraber, otomobil yedek parça perakende ve toptan satış ağı kurmaya başlamıştır. Türkiye’ nin en büyük toptan yedek parça satan tedarikçileri ile çalışmaktadır. CarrinGO bayileri B2B sisteminden milyonlarca çeşit parçaya ulaşabilmektedir.

Ankara’ da uzun yıllar Otomotiv Servisçiliği yapan firmamız, Kurumsal Yeni imajıyla yeni yerinde CarrinGO Merkez Servis adıyla Bakım-Onarım-Kaporta hizmeti vermeye başlamıştır.

Sektör tecrübesini ve birikimlerini teknoloji ile birleştiren firmamız, 2022 yılında parcapaketi.com projesini devreye alarak Online yedek parça perakende satışına başlamıştır.

Firmamız kurumsal yapısı, geniş vizyonu, deneyimli ve eğitimli kadrosu ile müşteri memnuniyetini, hizmette kalite ve güveni ilke edinmiştir.